okolí Zell am See v pohodě na kole

Termín: 06.06. - 10.06.2018
změnit termín
Délka: 5 dní (4 nocí)
Ubytování: gasthof
Doprava: autobusem
Strava: polopenze
Pořádající CK: LEVANTE
ID zájezdu: 258979
Cena: 7 200 Kč
Nezávazná objednávka

Informace k zájezdu

Pohodová dovolená na kole v Rakouských Alpách s perfektním zázemím typického rakouského pensionu. Náročnost i délku jednotlivých cykloetap si můžete libovolně volit dle chuti a nálady, autobus je vždy k dispozici. Všechny cykloetapy jsou po dobře značených asfaltových nebo šotolinových stezkách v mírně zvlněném terénu a díky jejich variantnosti jsou vhodné pro všechny úrovně cyklistů s trekingovými i MTB koly. V oblasti je i dostatek MTB tratí všech obtížností.

Ubytování

Typické rakouské **pensiony (Gasthofy) v Obcích Maishofen, nebo Fusch, s výbornou kuchyní. V případě špatného počasí možnost změny programu nebo pořadí výletů.

1)** gasthof (penzion s restaurací) Unterwirt v obci Maishofen(4 km od Zell am See),1 - 4 lůžkové, jednoduše zařízené pokoje se společným sociálním zařízením na chodbách, za příplatek pokoje s vlstním sociálním zařízením. Ubytování je možné i v přilehlých depandancích penzionu.

2)** gasthof Brunhilde v obci Fusch an der Glocknerstrasse, dvoulůžkové, nebo třílůžkové pokoje s koupelnou, WC společná na chodbě, balkon, v penzionu bezplatná wifi. Za příplatek možné pokoje s vlastním WC a koupelnou.

Doprava

Doprava autokarem, nebo mikrobusem (podle počtu účastníků - minimální počet osob nutných pro realizaci zájezdu = 7). Trasa cesty: Praha, Příbram, Písek, Č.Budějovice. Odjezd ve 12.00 hod z Prahy,z parkoviště TAXI vlevo před hlavním vchodem do budovy nádraží ČD na Smíchově, dálší nástupní místa dle přihlášených účastníků .Příjezd do Rakouska, ubytování, večeře. Další odjezdová místa za příplatek: Brno, Jihlava, Pelhřimov, Plzeň.

Strava

Polopenze, servírované snídaně a večeře o třech chodech. Velmi dobrá rakouská kuchyně.

Program

1. den
Odjezd ve 12.00 hod z Prahy, dále po trase Tábor (Písek), České Budějovice, Dolní Dvořiště, Salzburg, Zell am See ,předpokládaný příjezd v 19:00 hod., ubytování, večeře.(v případě odjezdu i z Brna budou časy upraveny podle nástupních míst).2. den
snídaně, výjezd mikrobusem k údolním nádržím nad Kaprunem (prohlídka), úvodní pohodová etapa (20 km) přes KAPRUN, malebné horské městečko ZELL AM SEE , kolem jezera ZELLER SEE, možnost projížďky lodí po jezeře s krásnými výhledy na okolní horské masívy.Večeře, nocleh.3. den
snídaně, výjezd mikrobusem k největším evropským vodopádům KRIMMLER WASSERFÄLLE , druhá etapa (57 nebo 70 km) nádhernou Taurskou cyklostezkou podél toku řeky SALZACH s výhledy na pohoří Vysoké Taury do penzionu. Večeře, nocleh.4. den
snídaně, odjezd mikrobusem do údolí GLEMTAL, třetí etapa (40 km nebo 60 km) podél řeky SAALACH přes známá lyžařská střediska LENGAU, HINTERGLEMM, SAALBACH ,do penzionu. Večeře, nocleh.5. den
Snídaně, z Zell am See přes MARIA ALM, SAALFELDEN, MARZON do WEISBACHU, naložení kol, možnost prohlídky překrásné soutěsky Seisenbergklamm . Délka etapy 42 km. Trasu je možné prodloužit až do UNKENU o dalších 20 km. Po ukončení etapy odjezd do ČR, příjezd do Prahy do 22.00 hod. Délku tras je možné upravit dle kondice účastníků. Povrch cyklostezky je asfaltový,vhodný pro všechny typy kol. Cyklostezka vede většinou po rovině nebo mírně z kopce, z 90% mimo silnici.

Cena zahrnuje

  • 4x ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a balkonem
  • 4x polopenzi
  • dopravu autobusem nebo mikrobusem, včetně kol
  • technický doprovod - mikrobus na trase

Cena nezahrnuje

  • Vstupné do Seiesenbergsklamm (příplatek: 3 €)
  • Vstupné Krimmelské vodopády (příplatek: 2,8 €)
  • Odjezdové místo Pelhřimov, Jihlava (min 7 osob)
  • Odjezdové místo Brno (min 7 osob)

Slevy

  • dítě 0-4 let - ZDARMA stravování a ubytování

Kalkulace ceny

Typ   Cena Počet Celkem
Základní
cena za osobu 7 200 Kč0
celkem 0

Nezávazná objednávka zájezdu

Objednávejte bez obav, objednávka zájezdu je nezávazná dokud není objednateli potvrzena dostupnost a cena zájezdu a nedojde k podpisu smlouvy o zájezdu (viz obchodní podmínky)

okolí Zell am See v pohodě na kole

Termín 06.06. - 10.06.2018
Délka 5 dní (4 nocí)
Ubytování gasthof
Doprava autobusem
Strava polopenze
Cena 0

Údaje o objednateli