Školní zájezdy a výlety

Školním kolektivům můžeme nabídnout pobytové i poznávací zájezdy za zvýhodněné ceny, a to ve spolupráci s partnerskými cestovními kancelářemi nebo připravený přímo na míru konkrétním požadavkům. Připravíme také klasický školní výlet odpovídající věku žáků, zájmům školy a finančním možnostem.

Lyžařské a sportovní kurzy

Vedle běžných kurzů lyžařských, cyklistických a vodáckých můžeme připravit i různé specializované a náročnější sportovní akce. Vždy se snažíme přizpůsobit potřebám a možnostem školy, kurzy je možné pořádat v tuzemsku i v zahraničí tak, aby bylo dosaženo nejlepší kombinace podmínek a ceny. Kromě samotné organizace kurzu můžeme zajistit také vyškolené sportovní instruktory a zkušený dozor.

Vzdělávací cesty a exkurze

Usnadníme vašim studentům cestu za vzděláním. Zařídíme a zajistíme návštěvy muzeí, galerií, zajímavých provozů, vzdělávacích a odborných institucí a podobně v České republice i v zahraničí. Zrealizujeme představy vašich pedagogů nebo naopak doporučíme vhodná místa podle našich zkušeností.

V případě jakéhokoliv jiného přání se na nás neváhejte obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře, emailu skoly@flexitra.cz nebo na tel. čísle 776 860 619.